• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Powitaliśmy wakacje na Ziemi Mazowieckiej

Rodzice, nauczyciele oraz Stowarzyszenie - Akademia Praktyki i Innowacji w Płocku zorganizowali na dziedzińcu Szkoły Podstawowej w Liszynie radosne powitanie wakacji pod hasłem Witamy wakacje na Ziemi Mazowieckiej. We wrześniu czeka nas niezwykle ważna, prestiżowa uroczystość nadania szkole imienia, toteż podczas imprezy rozprowadzane były także cegiełki.Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na ufundowanie tablicy pamiątkowej.

Czytaj więcej...

Witamy Wakacje !

Społeczność Szkoły Podstawowej w Liszynie  zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Słupno na wspólne, radosne powitanie wakacji na Ziemi Mazoweckiej. Organizatorami tej niecodziennej imprezy są rodzice, nauczyciele i Stowarzyszenie: Akademia Praktyki i Innowacji w Płocku.

Nasze sukcesy

Uczniowie klas I - III wzięli udział w kolejnej edycji konkursu Mazowsze - moja mała ojczyzna organizowanej przez Muzeum Niepodległości w Warszawie. Jego główne cele to zachęcanie uczniów do bliższego poznania historii i dorobku regionu, a także rozwijanie różnych form twórczości artystycznej.W tej edycji szczególnie cenne były prace nawiązujące do rocznicobchodzonych w bieżącym roku.

Czytaj więcej...

Byliśmy w sierpeckim skansenie

W środę, 28 maja 2014r. uczniowie z naszej szkoły odwiedzili Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Wchodząc na teren skansenu mijaliśmy po lewo nowoczesny kompleks wystawienniczo - oświatowy z częścią konferencyjno - hotelową. Nasz pobyt w muzeum zaczęliśmy od lekcji kaligrafii w klasie stylizowanej na lata pięćdziesiąte.

Czytaj więcej...

Dzień Matki

    26 maja 2014 roku w naszej szkole było uroczyście obchodzone święto najukochańszych osób – Dzień Matki. Z tej okazji uczniowie klas I-III oraz dzieci oddziału przedszkolnego zaprosiły swoje mamy do szkolnej sali gimnastycznej na godzinę 10.00, aby obejrzały przygotowaną część artystyczną.

Czytaj więcej...

"Działaj Lokalnie"

Rekrutacja

Ważne wydarzenia

 • IMG_3015.JPG
 • IMG_3143.JPG
 • IMG_3171.JPG
 • IMG_3176.JPG
 • P1100230.JPG
 • P1150681.JPG
 • P1150682.JPG
 • P1150684.JPG
 • P1150690.JPG
 • P1150711.JPG
 • P1150716.JPG
 • P11506801.JPG

Zestaw podręczników

 Pobierz szkolny zestaw podręczników

Pobierz  podręczniki do zakupienia

Kalendarz Roku Szkolnego

Pobierz kalendarz imprez szkolnych.

Filia przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie

W Szkole Podstawowej w Liszynie otwarta została filia przedszkola "Niezapominajka" ze Słupna.

Autobus szkolny

Pobierz rozkład autobusu szkolnego

Wybieramy patrona

Społeczność Szkoły Podstawowej w Liszynie wybiera patrona.

 1.Prezentacja  3.Wyniki wyborów
 2.Ogłoszenia  4.Uzasadnienie wyboru
 Galeria  

Szkoła w Ruchu

Realizacja zadań w ramach akcji

      „ Ćwiczyć każdy może”

 

 Szkoła w Ruchu

Oświadczenie  Dyrektora

Informacje

Sekretariat czynny pn-pt: 7.00-15.00

Sekretarz szkoły:
Edyta Kusińska

 

tel/fax: (024) 261-29-22

e-mail: spliszyno@op.pl

Dane adresowe:

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie
ul.Wawrzyńca Sikory 19
09-408 Płock
NIP: 774-26-95-432