• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Świętowaliśmy Dzień Dziecka

1 czerwca dziecięca brać bardzo wesoło, w licznym gronie koleżanek i kolegów z podstawówek naszej gminy, fetowała swoje święto. Na boisko zaprosili wszystkich gospodarze ze Słupna, abyśmy wykazali się werwą i zaangażowaniem podczas sportowych zabaw, za które na dodatek otrzymaliśmy piękne puchary!

Atrakcji nie brakowało. Było więc przedstawienie dla młodszych klas i konkurencje ruchowe: dwa ognie, wyścigi w workach, z rolką czy piłką lekarską, skoki w dal. Najbardziej zaangażowaliśmy się chyba w przeciąganie liny, bo nawet wychowawczynie udzielały praktycznych rad. Zebraliśmy też oklaski za występy obu naszych grup tanecznych, które z każdym pokazem są coraz lepsze, o co szczególnie dba pani Anna Pesta.

W tym samym czasie reprezentanci szkół obradowali w urzędzie gminy jako młodzieżowa rada. W naszym imieniu głos zabierali: Piotr Oprawka, Aniela Machowska, Gabriel Dąbrówka i Filip Pietrzyk. Pan wójt, Marcin Zawadka, razem z zastępującym go tego dnia uczniem gimnazjum, złożyli gratulacje i serdeczne życzenia wszystkim uczniom zgromadzonym w szkole w Słupnie, wręczyli puchary.

Przy tak wielu powodach do radości nie zasmuciły nas nawet ciemne chmury, które często zasnuwały niebo. Miły dzień zakończyliśmy już na naszym szkolnym placu zabaw w pełnym słońcu z pogodnymi uśmiechami na twarzach.

Zapraszamy do galerii.

"Działaj Lokalnie"

Rekrutacja

Ważne wydarzenia

 • IMG_3015.JPG
 • IMG_3143.JPG
 • IMG_3171.JPG
 • IMG_3176.JPG
 • P1100230.JPG
 • P1150681.JPG
 • P1150682.JPG
 • P1150684.JPG
 • P1150690.JPG
 • P1150711.JPG
 • P1150716.JPG
 • P11506801.JPG

Zestaw podręczników

 Pobierz szkolny zestaw podręczników

Pobierz  podręczniki do zakupienia

Kalendarz Roku Szkolnego

Pobierz kalendarz imprez szkolnych.

Filia przedszkola "Niezapominajka" w Słupnie

W Szkole Podstawowej w Liszynie otwarta została filia przedszkola "Niezapominajka" ze Słupna.

Autobus szkolny

Pobierz rozkład autobusu szkolnego

Wybieramy patrona

Społeczność Szkoły Podstawowej w Liszynie wybiera patrona.

 1.Prezentacja  3.Wyniki wyborów
 2.Ogłoszenia  4.Uzasadnienie wyboru
 Galeria  

Szkoła w Ruchu

Realizacja zadań w ramach akcji

      „ Ćwiczyć każdy może”

 

 Szkoła w Ruchu

Oświadczenie  Dyrektora

Informacje

Sekretariat czynny pn-pt: 7.00-15.00

Sekretarz szkoły:
Edyta Kusińska

 

tel/fax: (024) 261-29-22

e-mail: spliszyno@op.pl

Dane adresowe:

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie
ul.Wawrzyńca Sikory 19
09-408 Płock
NIP: 774-26-95-432