Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie w CUS w Słupnie. Kliknij wiadomość, by dowiedzieć się więcej.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły – mgr Agnieszka Domińska

 

Klasy I – III

  1. mgr Maria Natkowska – wychowawczyni klasy I, edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna.
  2.  mgr Grażyna Maciejewska – wychowawczyni klasy II, edukacja wczesnoszkolna, plastyka klasy IV- VII.
  3. mgr Małgorzata Karpińska – wychowawczyni klasy III, edukacja wczesnoszkolna, geografia,   przyroda, wychowanie do życia w rodzinie.

Klasy IV - VIII

  1. mgr Jolanta Borowska – wychowawczyni klasy IV, język polski, biblioteka, pedagog szkolny,
  2. mgr Małgorzata Różańska – wychowawczyni klasy V, język polski, zajęcia rozwijające z języka polskiego, kółko teatralne, zajęcia wyrównawcze, pedagog specjalny. 
  3. mgr Elżbieta Dziub – wychowawczyni klasy VI, język angielski, biologia, zajęcia rozwijające kreatywność, koło zainteresowań – biologiczne.
  4. mgr Ewelina Grzelak – wychowawczyni klasy VIIIa, historia, język polski, wiedza o społeczeństwie, pedagog specjalny.
  5. mgr Eliza Golatowska – wychowawczyni klasy VIIIb, język angielski, logopedia, gromada zuchowa, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego, koło języka angielskiego.
  6. mgr Joanna Zielińska – chemia, matematyka, fizyka, zajęcia rozwijające z matematyki, zajęcia wyrównawcze z matematyki. 
  7. mgr Aneta Owczarzak – Różańska – matematyka, informatyka - klasa 2, zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, zajęcia rozwijające z matematyki.
  8. mgr Ewa Popowska – religia, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, rewalidacja.
  9. mgr Marcin Góral – wychowanie fizyczne, capoeira, gimnastyka korekcyjna, SKS.
  10. mgr Malwina Adamska – język niemiecki, koło języka niemieckiego, świetlica.      
  11. mgr Anna Pesta – wychowanie fizyczne, kółko taneczne, gimnastyka korekcyjna, gry i zabawy ogólnorozwojowe.
  12. mgr Dariusz Orłowski – muzyka, informatyka, zajęcia świetlicowe, zespół wokalny, robotyka.
  13. mgr Tomasz Siekierski – technika, edukacja dla bezpieczeństwa.
  14. mgr Ewa Wiśniewska – doradztwo zawodowe.
  15. mgr Beata Słomińska – nauczyciel wspomagający.
  16. mgr Agnieszka Gajewska – nauczyciel wspomagający.
  17. mgr Ewa Wiśniewska - doradztwo zawodowe.
  18. mgr Joanna Krzeszewska - psycholog.
Data dodania: 2021-12-29 20:11:17
Data edycji: 2022-11-03 19:57:55
Ilość wyświetleń: 718

Nasi Partnerzy

“Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział,
nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook