Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie w CUS w Słupnie. Kliknij wiadomość, by dowiedzieć się więcej.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

XX SPOTKANIE POKOLEŃ W LISZYNIE

XX SPOTKANIE POKOLEŃ W LISZYNIE

XX Spotkanie Pokoleń w Szkole Podstawowej w Liszynie odbyło się pod znakiem wspomnień i refleksji. Pani dyrektor przypomniała historię tego wydarzenia, które zaczęło się w styczniu 2004 roku. Pierwsze spotkanie odbyło się wtedy w małej sali, na lewo od wejścia głównego, którą obecnie zajmuje przedszkole. Pierwsza gromadka przybyłych gości liczyła zaledwie kilkanaście osób. Z każdym rokiem jednak gości przybywało, co napawało wielką radością. Dla organizatorów był to sygnał, że taka uroczystość jest bardzo potrzebna. W tym roku została zorganizowana po raz dwudziesty.

Podczas XX Spotkania Pokoleń uczniowie klas 1 – 3 zaprezentowali krótkie inscenizacje słowno – muzyczne przygotowane pod kierunkiem nauczycieli. Pani Grażyna Maciejewska – główna organizatorka i pomysłodawczyni imprezy przekazała dla gości życzenia od wnucząt.  Był czas na uśmiech i rozmowę, która jest tak ważna w utrzymaniu relacji we współczesnym świecie. To co przekazują babcia i dziadek jest największym skarbem dla naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy również rodzicom, którzy uświetnili uroczystość pysznym poczęstunkiem. 

Jesteśmy przekonani, że idea Spotkań Pokoleń będzie kontynuowana, ponieważ jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla społeczności Szkoły Podstawowej w Liszynie. 

Data dodania: 2023-01-22 14:42:21
Data edycji: 2023-01-22 18:09:33
Ilość wyświetleń: 53

Nasi Partnerzy

“Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział,
nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook